Menu

Wydarzenia

Szkolenia dydaktyczne klientów Napena Sp. z o.o.

Szkolenia dydaktyczne klientów Napena Sp. z o.o.

      Firma Napena Sp. z o.o. zorganizowała szkolenia dydaktyczne dla swoich klientów:

- w dniu 31 stycznia 2024 r. w Restauracji Kormoran w Sulęcinie

oraz

- w dniu 1 lutego 2024 r. w Zagrodzie Biesiadnej w Szprotawie.

Przybyłych Plantatorów przywitała Pani Prezes Iwona Nawrowska, Dyrektorzy oraz Doradcy Terenowi firmy Napena.

Głównym prelegentem obydwu spotkań był prof. dr hab. Marek Korbas z Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu. Znany i ceniony specjalista z IORu omówił ideę hybrydowej ochrony roślin i rolnictwa regeneratywnego oraz możliwości stosowania dostępnych środków ochrony roślin w uprawie rzepaku i zbóż.

Podczas wykładów głos zabrali również Dyrektorzy poszczególnych działów z firmy Napena oraz przedstawiciele firmy Innvigo, którzy przedstawili ofertę sprzedażową na rok 2024.

Po prelekcji w kuluarach rozwinęła się dyskusja na temat aktualnej sytuacji na rynku rolnym.Spotkania z uczniami Techników Rolniczych

      W styczniu br menadżerowie firmy Napena Sp.z o.o. spotkali się z uczniami okolicznych Techników Rolniczych aby przedstawić im zakres działania przedsiębiorstwa.

Dyrektor Działu Nasiennictwa Sławomir Grzeszkowiak odwiedził Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Szamotułach. Z kolei Dyrektor Działu Środków Ochrony Roślin dr Michał Tomkowiak był obecny w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku oraz w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu.

Uczniom klas o profilu rolniczym została przedstawiona historia powstania spółki, obszar i profil działania, jak wygląda praca w zespole Napena oraz aktualna oferta.
Dewizą firmy jest partnerstwo, które stało się dźwignią wielkiego jej rozwoju. W dniu dzisiejszym NAPENA posiada sieć doskonale zaopatrzonych punktów handlowych, których liczba sukcesywnie się zwiększa. W swojej ofercie posiadamy środki ochrony roślin, nawozy, nawozy dolistne i biostymulatory, materiał siewny i wiele innych artykułów do produkcji rolnej.


Kontakt

Napena Sp. z o.o.

ul. Świdlińska 1
64-500 Szamotuły

tel./fax 61/29 20 108
tel. kom. 661 934 325