Menu

Oferta

Nasiona

Oferujemy bogaty wybór materiału siewnego najpopularniejszych upraw w kraju: zbóż ozimych i jarych, kukurydzy, rzepaku, roślin pastewnych, motylkowatych (grubonasiennych), oraz nasiona ogrodnicze. Współpracujemy z zaufanymi hodowcami, a nasz materiał siewny spełnia najwyższe normy jakościowe – charakteryzuje się wysokim potencjałem plonowania potwierdzonym wynikami doświadczeń rozpoznawczych i porejestrowych, wyróżnia się także dobrą tolerancją na choroby grzybowe oraz stres związany z czynnikami pogodowymi. Ponadto świadczymy fachowe doradztwo w zakresie kierunku użytkowania i terminu siewu oraz doboru właściwej obsady roślin i odmiany zależnie od warunków glebowych.

KUKURYDZA PREZENTACJE FILMOWE KUKURYDZY RZEPAK

Na życzenie naszych klientów sprowadzamy materiał siewny, który nie występuje w stałej ofercie.Danko     Rapool     Saaten     LG     Lidea     DSV     RAGT     Saatbau     Mas-Seeds     Bayer Syngenta     Strzelce     Smolice         KWS     PHR   


Nasza oferta

Środki ochrony roślin, nawozy, nawozy dolistne i biostymulatory, materiał siewny, obrót płodami rolnymi, materiały do produkcji i hodowli zwierząt, pasze i koncentraty.

Dewizą firmy jest partnerstwo, które stało się dźwignią wielkiego jej rozwoju. W dniu dzisiejszym NAPENA posiada sieć doskonale zaopatrzonych punktów handlowych, których liczba sukcesywnie się zwiększa. W swojej ofercie posiadamy środki ochrony roślin, nawozy, nawozy dolistne i biostymulatory, materiał siewny i wiele innych artykułów do produkcji rolnej.


Kontakt

Napena Sp. z o.o.

ul. Świdlińska 1
64-500 Szamotuły

tel. 61/29 20 108
tel. 661 934 325