Menu

Transport w firmie Napena Sp. z o.o.

Dysponujemy własnym, profesjonalnym transportem i doświadczonymi kierowcami. Nasza flota dostosowana jest do zróżnicowanych potrzeb produkcji rolnej i wszelkich wymagań naszych klientów.

Dobrze zorganizowana logistyka gwarantuje sprawność dostaw środków do produkcji rolnej oraz odbioru i dostawy zbóż do elewatora.

Oferujemy niezawodne dostawy:
- nasion,
- nawozów mineralnych płynnych i sypkich,
- środków ochrony roślin,
- pasz,
- artykułów rolniczych.

GMP+ B3/B4

Dnia 27 czerwca 2016 roku otrzymaliśmy oficjalny certyfikat GMP+ B3/B4 - Handel, skup, magazynowanie, przeładunek, transport drogowy pasz, wydany przez DEKRA Certification GmbH. Certyfikat DEKRA to obiektywny dowód, że nasz system zarządzania produkcją i transportem pasz spełnia wymagania międzynarodowego standardu GMP+ i podlega ciągłemu doskonaleniu.

Znak certyfikacji GMP+ B3/B4 to potwierdzenie spełnienia przez naszą firmę kryteriów i Wprowadzenie Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) w zakresie pasz gwarantuje, składowane i transportowane przez naszą firmę i jej dostawców pasze, mieszanki paszowe i premiksy nie powodują zagrożenia dla zwierząt i są bezpieczne dla ludzi.

Dział transportu:

Marlena Majchrzak tel. 721 060 202
marlena.majchrzak@napena.pl

Dewizą firmy jest partnerstwo, które stało się dźwignią wielkiego jej rozwoju. W dniu dzisiejszym NAPENA posiada sieć doskonale zaopatrzonych punktów handlowych, których liczba sukcesywnie się zwiększa. W swojej ofercie posiadamy środki ochrony roślin, nawozy, nawozy dolistne i biostymulatory, materiał siewny i wiele innych artykułów do produkcji rolnej.


Kontakt

Napena Sp. z o.o.

ul. Świdlińska 1
64-500 Szamotuły

tel. 61/29 20 108
tel. 661 934 325