Kariera

Zapraszamy chętnych do pracy w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie.

Kariera w firmie Napena Sp. z o.o.

Napena Sp. z o.o. jest doświadczoną, dynamicznie działającą firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Firma zatrudnia blisko 100 osób, oferując pracę w miłej atmosferze i stwarzając możliwość ustawicznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

zamieszkały w regionie:

1. Torzym - Rzepin - Sulęcin - Ośno Lubuskie - Dębno - Witnica - Kostrzyn

Zakres obowiązków:
- Prezentacja i zainteresowania klientów produktami firmy.
- Sprzedaż za pośrednictwem centrum dystrybucyjnego.
- Budowanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi przyszłymi klientami: zarządcami gospodarstw rolnych.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe rolnicze lub ekonomiczno-rolnicze.
- Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej.
- Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami , analizowanie potrzeb.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie .
- Niezbędne do pracy narzędzia.
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na runku.
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@napena.pl

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.