Na rynku od 2003 roku.

Życzymy wszystkim naszym klientom wysokich plonów, które będą efektem Waszej ciężkiej pracy i współdziałania z firmą NAPENA.

O firmie Napena Sp. z o.o.

W roku 2003 powołano do życia nową firmę handlową branży rolnej o nazwie NAPENA Sp. z o.o. Nazwę tę można rozszyfrować jako NAwozy PEstycydy NAsiona, co w prosty sposób charakteryzuje obszar działalności. Dewizą firmy jest partnerstwo, które stało się dźwignią wielkiego jej rozwoju. W dniu dzisiejszym NAPENA posiada sieć doskonale zaopatrzonych punktów handlowych, których liczba sukcesywnie się zwiększa. Do swoich partnerów handlowych firma dociera także poprzez przedstawicieli terenowych. Wysoki kapitał spółki (2 000 000,00 PLN), nowoczesny park maszynowy, niezawodna logistyka oraz wysokiej klasy kadra menadżerska czyni współpracę z naszą firmą wyjątkowo bezpieczną, wygodną i skuteczną.

W swej ofercie posiadamy nawozy, środki ochrony roślin, nasiona kwalifikowane, sznurek, folie i wiele innych artykułów do produkcji rolnej renomowanych polskich i zagranicznych firm.

Życzymy wszystkim naszym klientom wysokich plonów, które będą efektem Waszej ciężkiej pracy i współdziałania z firmą NAPENA.


Polityka prywatności
Dane rejestrowe firmy:

Napena Sp. z o.o., ul.Świdlińska 1, 64-500 Szamotuły, NIP: 972-10-61-769, REGON 634483909, Grupa Kapitałowa Chemirol, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS nr KRS 0000165295, Kapitał zakładowy: 2 000 000 PLN,

Grupa Kapitałowa
Grupa Chemirol* składa się m.in. (oprócz spółki PUH „Chemirol” Sp. z o.o.) z następujących podmiotów:

1. INNVIGO Sp. z o.o.
2. Napena Sp. z o.o.

* Wymienione podmioty nie stanowią Grupy Kapitałowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (tekst jednolity – Dz.U. 2016 r. poz. 1047 z późn. zm.).


© Napena Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

© Napena Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone.