Oferta

Środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny, zaprawy, obrót płodami rolnymi, materiał do produkcji i hodowli zwierząt, pasze i koncentraty.

Nasiona

Dział nasion zajmuje się reprodukcją, zakupem oraz sprzedażą materiału siewnego. W zakresie reprodukcji zbóż i rzepaku współpracuje z hodowcami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Reprodukcja odbywa się w gospodarstwach posiadających wieloletnią tradycję nasienną, specjalistyczne urządzenia do czyszczenia, zaprawiania i konfekcjonowania materiału siewnego.
Na życzenie klienta materiał siewny zaprawiany jest najlepszymi zaprawami nasiennymi. Opakowania dostosowane są do wymagań, a.50kg lub BB a.500kg, a.1000 kg.

W ofercie znajduje się materiał siewny, najlepszych odmian sprawdzonych przez COBORU.

Oprócz materiału siewnego z własnej reprodukcji, oferta naszej firmy zawiera:

  1. mieszańce kukurydzy nasiennej, odmiany polskie i zagraniczne
  2. rzepaki jare i ozime
  3. mieszanki traw (krajowe i zagraniczne)
  4. lucerny
  5. nasiona roślin poplonowych

Na życzenie naszych klientów sprowadzamy materiał siewny, który nie występuje w stałej ofercie.Lochow-Petkus     Limagrain Polska     DANKO Hodowla roślin     Hodowla roślin STRZELCE     Hodowla roślin SMOLICE.     Maisadour-Semences     Pionier     Swseed     Mosanto imagine     Syngenta Crop Protection     AgroBras.     Ragat     Dsv     AgroBras.     Saaten-union     Codisem    

© Napena Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

© Napena Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone.